Půjčky Praha

o půjčkách, půjčování a penězích

GTS CE získala úvěr 330 miliónů eur – Finance.cz

Praha 30. května (ČTK) – Telekomunikační skupina GTS Central Europe získala od konsorcia EVROPSKÝCH bank úvěr 330 miliónů eur, tedy Téměř 8,5 miliardy Kč. Prostředky využije na refinancování stávajícího dluhů a více než polovinu vyčlenila na nové akvizice, kapitálové výdaje a splátky půjček akcionáři. Firma to dnes uvede v Tiskové zprávy.

Dnes , Financninoviny.cz [1]

„Nový Prioritní dluh poskytuje společnosti významnou likviditu pro financování nových investic jak v oblasti akvizice, tak sítí,“ sdělila mluvčí Lucie Řeřichová.

behem 20 let Své existence rosta skupina GTS prostřednictvím akvizice firem a majetku v regionu střední a východní Evropy. Skupina chce díky úvěru urychlit svůj rust a posílí svou Regionální optickou síť a síť datových center.

„skutecnost, že se nám podařilo spojit stávající věřitelé a nové banky, dokazuje sílu našeho podnikání v očích mnoha lidí. Od našeho posledního dluhového financování v roce 2008 rosta skupina GTS v oblastech ziskovosti a volného peněžního toku díky kázni a řádném Zaměření každým rokem, „uvedli finanční ředitel skupiny Gerald Grace.

Skupina GTS Central Europe (GTS) poskytuje telekomunikační řešení prostřednictvím vlastní sítě v zemích střední a východní Evropy. GTS vlastní a provozuje rozsáhlou optickou síť a datová centra pokrývající celý region. V České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku Nabízí skupina regionální dopad s hustými lokálními sítě. V současnosti má 40.000 zákazníků.

References

  1. ^ Odkaz na stránku zdroje Financninoviny.cz (www.financninoviny.cz)