Půjčky Praha

o půjčkách, půjčování a penězích

Solné jeskyně a solné komory | PR Články

Co je to Solná jeskyně?

Solná komora je speciálně konstruována pro výkon haloterapie, také známé jako solné terapie. Ve většině případů je pokoj zcela uzavřena, její stěny, podlaha a strop jsou pokryty silnou vrstvou soli. Vlhkost a teplota jsou pak ovládány tak, že vytvoří prostředí, které je bez alergenů a mikrobů. Některé pokoje mohou mít speciální stroje, které se šíří velmi jemné částice speciální soli do vzduchu.

Jak Solná terapie funguje

Solná terapie [1] je přirozený a nemedikamentský léčebný postup pomocí různých zdravotních podmínek realizovaných v solné místnosti. Solné částice nalezené ve vzduchu v solné místnosti jsou často negativní ionizované. Při následném vdechování, částice projdou dýchacím systémem, zabijí a navážou na sebe bakterie a jiné nečistoty při postupu dýchacím traktem. Tyto částice jsou tak malé, že nemohou být snadno viditelné, a proto se snadno vstřebávají i do nejhlubších části lidských plic. Když se solné částice dostanou do kontaktu s kontaminanty, vytvoří iontovou vazbu, která je zopakuješ hlen a ten se později odstraní z těla přirozeným způsobem.

Výhody himálajských solí

Himalájský sůl je zvláštní a jedinečná, protože je čistá a neobsahuje žádné škodliviny, toxiny, které se nacházejí v normální mořské soli. Také obsahuje až 84 známých přírodních prvků a minerálů, z které se nacházejí v našem, lidském těle. Na rozdíl od obecných postupech čištění těla, je himalájská sůl nápomocná při různých ochorenich kůže a jiné komplikacích souvisejících s poškozením dýchacího ústrojí. Pomáhá při snižování zánětech dýchacích cest a posiluje imunitní systém. Nejčastější onemocnění, které se zabývá léčbou soli je astma. Funguje tak, že odstraní všechny nežádoucí částice, které byly předtím vdechnuty. Poskytuje také protizánětlivé účinky a tím ochraňuje dýchací cestya zvyšuje jejich imunitu. Další respirační onemocnění, které řeší solná jeskyně [2] a solné terapie patří zánět průdušek, zánět dutin, rýma a různé alergie dýchacích cest. Stejně je to i zánět středního ucha, cystická myomy a angíny.

Pobyt v solných jeskyních pomůže iv těchto případech:

– Zvýšení absorpce jídla částic ve střevech
– Bilance pH v buňkách těla
– Kontrola hladiny vody v těle
– Snížení známky stárnutí
– Vyvažování krevní cukr a tlak
– Podporovat zdravé kosti
– Podpora svalové a cévní zdraví
– Snižuje šanci žlučníku a ledvinové kameny

Pro koho jsou určeny solné terapie?

Solná jeskyně nemá žádné věkové omezení, proto děti i dospělí si mohou užít spolu výhody vyplývající z tohoto nádherného léčebného procesu. Některé solné jeskyně mají pokoje pro různé věkové skupiny a pohlaví.

References

  1. ^ Solná terapie (solnejaskyne.najweb.net)
  2. ^ solná jeskyně (solnejaskyne.najweb . net)

pujcky praha – Google Blog Search