Půjčky Praha

o půjčkách, půjčování a penězích

Úvěry bez registru | Půjčky EuroBurza.sk

Rychlý půjčka označuje ten produkt, kdy máte peníze ihned na svém účtu nebo když získáte ihned hotovost. Ihned, tedy například do 24 hodin od podání žádosti o půjčku. U některých rychlých půjček je ale možné, že na ně čekáte mnohem déle ale přesto jsou označovány za rychlé.

ověřeným klienti to mají jednodušší

Nejrychleji získají peníze ověření klienti, se kterými má banka dlouhodobé zkušenosti. V ideálním případě už klient půjčku od dané instituce čerpal a včas a vzorně ji splácel. V tom případě je schválení drobného úvěru téměř automatické. Někdy má klient peníze připravené dříve, než o ně požádá.

A co ti noví?

Druhým typem klienta jsou nový žadatelé. Jsou to lidé, se kterými nemá věřitel (banka nebo nebankovní finanční instituce) žádné předchozí zkušenosti. Takových nových klientů musí banka důkladně prověřit a přezkoumat jejich bonitu. V určitých případech je možné získat půjčky bez registru ale to jen v případě nebankovní společnosti. Rychlost půjčky pak závisí především na její výši. Schvalovací proces menší půjčky [1] je určitě kratší než proces půjčky v tisících €.

Někdy stačí vyplnit formulář

Expresní půjčku je možné získat i online. Pomocí různých formulářů, které mají poskytovatelé na svých web stránkách si můžete o peníze zažádat z pohodlí vašeho domova. Schvalovací proces je většinou velmi rychlý. O schválení či neschválení jste informován sms zprávou nebo emailem. Pak už jen stačí zadat potřebné údaje pro převod finančních prostředků a podepsat výpůjční smlouvu a peníze jsou vaše.