Půjčky Praha

o půjčkách, půjčování a penězích

Zpěvačku Mary J. Blige žalují za nesplacenou půjčku – Webnoviny.sk

Poslat článek emailem

Obsah zprávy:

Ahoj,
viz si tento zajímavý článek:

Zpěvačku Mary J. Blige žalují za nesplacenou půjčku


Autor: SITA, dnes 12:50

Zpěvačka prý bance dluží přes dva miliony dolarů.

BRATISLAVA 29. listopadu (ČTK) – Americkou r’n’b zpěvačku Mary J. Blige ve středu zažalovali kvůli podezření, že spolu s manželem nesplatili bankovní půjčku na 2,2 milionu dolarů (v přepočtu přibližně 1,7 milionu eur).

Podle soudních dokumentů předložených na newyorském Nejvyššího soudu žádá Signature Bank celou částku plus úroky v hodnotě 58 tisíc dolarů (45 tisíc eur). Půjčku si dvojice vzala loni v říjnu a přestala ji splácet v červenci.

Zpěvaččin mluvčí se k žalobě zatím nevyjádřil. Hvězda má problémy se zákonem i kvůli podezření z finančních podvodů charity The Mary J. Blige and Steve stouto Foundation for the Advancement of Women Now, která prý oklamala studentky čekající na stipendium.

Kariéra Jednačtyřicetiletý zpěvačky začala v roce 1992, kdy vydala své debutové album What ‚the 411?. Celkově má ​​na kontě deset studiových nahrávek, z nichž šest je multiplatinových, a dosud se jí podařilo prodat až 50 milionů alb a 15 milionů singlů.

Podle magazínu Billboard je nejúspěšnější ženskou r’n’b interpretka ostatního čtvrtstoletí , časopis Rolling Stone ji zas zařadil do svého žebříčku 100 nejlepších zpěváků všech dob na sté místo. Je jediným interpretem, kterému se podařilo získat Grammy v kategoriích pop, rap, gospel i r’n’b. Na kontě má dohromady devět Grammy a získala také čtyři American Music Awards, deset Billboard Music Awards či dvě World Music Awards.